Ako ste ikada doživjeli frustraciju stavljanja osvježivača zraka u WC školjku, samo da bi se gornja polovica neprestano savijala ispod sjedala i uranjala u vodu, onda će vam današnje otkriće sigurno donijeti olakšanje. Predstavljamo inovativnu kuku za osvježivač zraka, koja mijenja igru ​​u svježini WC školjke.

Osvježivači za WC školjku dostupni su u nizu mirisa i boja, ali njihova upotreba slijedi opći obrazac: izvadite osvježivač iz pakiranja, pričvrstite plastičnu kuku na rub WC školjke i postavite kuglicu ispod ruba. Međutim, to nije uvijek postupak. Video zapisi koji kruže društvenim mrežama sušta su suprotnost onome što se uobičajeno vjeruje.

Umjesto postavljanja visećeg dijela osvježivača zraka na rub i osiguravanja sigurnog prianjanja koje sprječava da padne u šalicu, alternativna je opcija postaviti ga malo ispod ruba šalice. Pitanje koje se postavlja je zašto sjećanje na to prolazi nezapaženo, a kako je istaknuo korisnik Twittera Okoš bokoš, već pokazuje znakove da će se zahuktati.

Poboljšana estetika, poboljšano rukovanje i sveukupna elegancija ovog proizvoda su neosporni. Zanimljivo, osoba koja je prenijela video također je podijelila reklamu za proizvođača ovih osvježivača zraka, implicirajući da ni oni nisu svjesni trika i umjesto toga stavljaju osvježivač zraka na rub WC školjke, baš kao i mi ostali.

BONUS TEKST:

Prema podacima RZS-a, na 1.000 stanovnika sklopljeno je 4,8 brakova, pri čemu su mladoženje u prosjeku stupale u brak s 34,5 godine, a nevjeste s 31,4 godine. Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku (RZS), u Srbiji je prošle godine službeno bilo sklopljeno 31.670 brakova, što je pad od 3,5 posto u odnosu na prethodnu 2022. godinu.

Nadalje, napomenuo je kako je u odnosu na prethodnu 2022. godinu zabilježen pad broja sklopljenih prvih brakova za 3,8 posto, njih ukupno 25.887. Prema podacima RZS-a, bilo je 4,8 brakova na 1.000 stanovnika, pri čemu su mladoženja u prosjeku stupali u brak s 34,5 godine, a nevjeste s 31,4 godine Većina brakova, što čini 84,8 posto ili 26.841 zajednicu, sklopljena je između pojedinaca iste nacionalnosti, što ukazuje na sklonost etnički homogenim vezama.

U većini slučajeva supružnici su imali jednaku razinu obrazovanja, a 67,2 posto oženjenih osoba imalo je istu naobrazbu. Što se tiče ekonomskog angažmana i mladenke i mladoženje, u 23.413 brakova (što odgovara 73,9 posto) oba su partnera bila aktivno zaposlena. Od ukupnog broja sklopljenih brakova, koji su iznosili 29.052, najviše, 91,7 posto, sklopljeno je između državljana Srbije.

Statistika o stopi razvoda Prema podacima RZS-a, lani je zabilježen porast broja razvoda od 3,7 posto, a razvrgnuto je ukupno 10.175 brakova. To znači stopu od 1,5 razvedenih brakova na 1000 stanovnika. Prosječna starost muževa u trenutku razvoda bila je 45,2 godine, dok su žene imale prosječnu dob od 41,7 godina. Od svih razvoda koji su dokumentirani, većina se dogodila u brakovima u kojima su bila djeca.

Naime, 5.270 razvoda, što je 51,8 posto od ukupnog broja. U gotovo polovici tih brakova, točnije 49,7 posto, parovi su imali jedno dijete. Nakon razvoda djeca su u 3613 razvrgnutih brakova primarno povjerena majkama, što čini 68,6 posto slučajeva. Brakovi koji su završili razvodom u prosjeku su trajali 13,7 godina.

Prema podacima RZS-a, prosječan broj brakova sklopljenih u Srbiji od 2019. do 2023. bio je 31.283, dok je prosječan broj razvoda u tom razdoblju bio 9.873. Prema podacima, postoji trend da se muškarci i žene vjenčaju u sve starijoj dobi, a također i razvode u kasnijim fazama života. U prosjeku postoji mala razlika u dobi od nešto više od tri godine između supružnika, pri čemu su muškarci obično stariji od žena. Ovaj obrazac vrijedi i za uspješno zaključene brakove i za one koji su završili razvodom.

Besplatno