Naime, kako su i sami jučer mogli vidjeti obožavatelji Hrvatske ali i Brazila scenu o kojoj će se, sigurni smo pričati dugo vremna. Po završetku meča između Brazila i Hrvatske višena je jedna jako emotivna scena koja je raznježila srca mnogima.

Jučer smo mogli čuti, ako ne i vijeti slavlje koje se dešavalo širom regiona kada je hrvatska pobijedila Brazil te se tako plasirala u polufinale Mundijala u Kataru. Nakon ppbjede, Hvrate očekuje bolji iz meča koji se igrao nakon utakmice Brazil-Hrvatska u 20 sati, a u pitanju su bila dva kluba i to Holandija protiv Argentine.

U današnjem članku glava tema je sin hrvatskog fudbalera Ivana Perišića koji se zove Leo. On je uradio zaista nešto nevjerovatno, prišao je najvećoj zvijezdi Brazila, Nejmaru kako bi se podzravio s njim, nakog čega su se zagrlili a mali Leo ga je vrlo rado utješio. leo je prvo prišao i pružio ruku kako bi čestitao igraču a potom ga je Nejmar zagrlio.

Podsjetimo se, poslije regularnih 90 minuta igre rezultat je bio 0:0, da bi poslije produžetaka opet bilo neriješeno 1:1. Prednost je Brazilu donio upravo Nejmar u 106. minutu, da bi potom u 117. rezervista Bruno Petković uspoo izjednačiti i odvesti Hrvatsku u penal seriju, poslije koje su “vatreni” završili pobjedom te slavili.