Sin i snaha Saše Popovića posljednje dvije godine uživaju u skladnoj zajednici. Sin i snaha Saše Popovića započeli su zajednički život godinu dana prije vjenčanja, koje se dogodilo u ljeto 2022. godine. Kreativni direktor Granda i njegova supruga Suzana prethodno su na nasljednika prenijeli vlasništvo nad nekretninom koja je po svim standardima izvrsno uređena i luksuzna, a mladencima je omogućeno zajedničko iskustvo bračnog života i prije službenog polaska na put.

  • Čelnici “Zvezda Granda” otkrili su da će Saša Popović nastupiti u drugom krugu takmičenja (FOTO). Svi dokazi ukazuju na jaku vezu između Sashe i Suzane, što su oboje potvrdili u svojim intervjuima. Glazbenik i pjevač istaknuli su duboki ponos na svog sina i snahu, nazivajući ih svojom dragom djecom. Izrazili su svoju sreću koja proizlazi iz očite dobrote njihova karaktera i njihove poniznosti.

Oni koji su pomnije proučili fotografije s vjenčanja mogli su se uvjeriti u njihove osjećaje, kao iu nepobitnu istinu da mladenka i mladoženja predstavljaju idealan par. Daniel sudjeluje u Grandovoj produkciji, dok Tijana, koja je završila Ekonomski fakultet, također pruža usluge šminkanja javnih osoba.

  • Obje osobe uživaju u svojim profesionalnim nastojanjima, a njihovu sreću dodatno povećavaju putovanja na koja stalno odlaze. Njihovi česti posjeti novim lokacijama, uključujući nedavno putovanje u Lisabon samo nekoliko dana prije, služe kao uvjerljiv dokaz poboljšanja Sashina zdravlja.

Pretpostavlja se da sin i snaha Saše Popovića ne bi otišli iz zemlje da je on lošeg zdravlja. Duško Tošić posjetio je Sašu Popovića, a na Instagramu je osvanula zajednička fotografija (FOTO). Popović je Danijela prigrlio kao svoje dijete, nazivajući ga isključivo sinom, a otvoreno je priznao da mu je Tijana zarobila srce od prvog dana.

BONUS TEKST

Unatoč popularnosti kod nas, štetno djeluje na zdravlje srca i razinu kolesterola. Iako se može činiti ukusnim, moramo se zapitati ima li riba koju svakodnevno konzumiramo uistinu značajne nutritivne prednosti i ima li značajan utjecaj na naše tjelesne funkcije. Nije nužno. Među najčešće dostupnim vrstama ribe koje se nalaze u svakoj trgovini, postoje određene vrste koje bi trebalo izbjegavati za konzumaciju.

  • Riba je vrijedan prehrambeni izbor zbog bogatog udjela omega-3 masnih kiselina, izvrstan je izvor vitamina D, E, A i skupine B te raznih minerala. Nadalje, riba ispunjava tjelesne potrebe za proteinima. Koje su vrste ribe preporučljive za konzumaciju, a koje treba izbjegavati? Važno je napomenuti da nisu sve ribe korisne. Stručnjaci predlažu uključivanje nekoliko vrsta u prehranu, uključujući skušu, haringu, pollock, bakalar, losos, smuđa, sardine i tunu.

Izvor ribe također igra značajnu ulogu; poželjniji su oni ubrani iz Atlantskog ili Tihog oceana zbog nižeg sadržaja žive. Nadalje, prema Medonetu, odrasla osoba trebala bi pojesti otprilike desetak konzervi tune da bi se otrovala živom. Za žene koje očekuju ili planiraju trudnoću, smjernice se ponešto razlikuju. Prema preporukama Instituta za majku i dijete, njihovu konzumaciju treba ograničiti na nemasnu, negrabežljivu ribu iz prethodno spomenutih Atlantskog i Tihog oceana, osim Sjevernog mora.

  • Ova vrsta ribe je pogodna i za malu djecu. Pangasius Kod konzumiranja ribe posebno nam je važno osigurati da ona bude bogata omega-3 masnim kiselinama. Nažalost, pangasius ne sadrži gotovo ništa od ovih korisnih spojeva. Ova slatkovodna vrsta, poznata po svom blagom ukusu, uživa veliku popularnost u Srbiji. Podrijetlom iz Vijetnama, pangasius se uzgaja u lošim uvjetima.

Ribe su zatvorene u vrlo ograničen prostor, što onemogućuje prirodno razmnožavanje. Kako bi riješili ovaj problem, uzgajivači daju posebne hormonske injekcije, uključujući korionski gonadotropin, i hrane pangasiusa posebnom hranom koja se sastoji od ribljeg brašna, soje i kasave. Posljedice takve prakse su da se svi ti sastojci upitne kvalitete unose zajedno s ribom. Tilapija Tilapija je slatkovodna riba porijeklom iz Azije.

  • Uzgaja se u spremnicima često kontaminiranim zagađivačima, a također je prožet hormonima i dodacima koji potiču ubrzani rast. Ova riba je izrazito bogata arahidonskom kiselinom iz obitelji omega-6, a redovita konzumacija može dovesti do upala, kardiovaskularnih bolesti i starenja stanica. Što se tiče nilskog grgeča, on se odlikuje nemasnim mesom, obilnim sadržajem proteina i bogatstvom vitamina A. Ipak, osim ovih ograničenih prednosti—koje se također nalaze u drugim, zdravijim ribama—nilski grgeč ima manjak omega-3 masnih kiselina i sadrži značajnu količinu palmitinske kiseline.

Iako se može činiti egzotičnim, ova posebna komponenta povezana je s povišenjem lipoproteina niske gustoće (LDL), koji se obično naziva lošim kolesterolom. Butterfish Prisutnost opasne, izazovne ili neprobavljive oleinske kiseline (koja uključuje estere voska) potvrđena je u Butterflyfish.

  • Redovito uzimanje Butterfish-a može rezultirati simptomima kao što su proljev, mučnina i potencijalno povraćanje. škampi Okolnosti koje okružuju masovni uzgoj račića često izazivaju raspravu. Nadalje, uobičajeno je da pojedinci zanemaruju čišćenje škampi prije konzumacije, što rezultira dodatkom crijevne sluzi, predstavljene tankom crnom trakom vidljivom duž poleđine, u jelo. Dok škampi služe kao izvor proteina, oni također igraju ulogu u podizanju razine lošeg kolesterola.

 

Besplatno

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here