Do sada ste eksperimentirali s brojnim lijekovima koji ciljano djeluju na štitnjaču, ali nažalost niti jedan od njih nije dao zadovoljavajuće rezultate. zaštitnički Isprobajte ovaj biljni lijek, potpuno je prirodan.

Štitnjača je odgovorna za regulaciju metabolizma i proizvodnju hormona pomoću joda. Ne samo da utječe na rast, već također ima utjecaj na različite vitalne funkcije u tijelu. Postoji nekoliko čimbenika koji mogu utjecati na pravilan rad štitnjače, što dovodi do niza zdravstvenih problema. Kako bismo to riješili, imamo prirodni recept koji potiče optimalnu funkciju štitnjače i poboljšava opće dobro.

Sastojci:

Kako biste napravili ovaj napitak s đumbirom i cimetom, pomiješajte

1/4 žličice mljevenog đumbira,

pola žličice mljevenog cimeta,

3/4 šalice svježe iscijeđenog soka od naranče (ekvivalent otprilike 3 naranče),

1/4 šalice svježe iscijeđenog limuna sok (od otprilike 1-2 limuna),

1 šalica soka od brusnice,

1/4 žličice mljevenih oraha

7 čaša pročišćene vode.

priprema:

Započnite zagrijavanjem vode dok ne dosegne točku vrenja. Nakon što zavrije, smanjite vatru i u smjesu dodajte sok od brusnice, đumbir, cimet i muškatni oraščić uz stalno miješanje. Nastavite miješati i kuhajte smjesu dodatnih 20 minuta. Na kraju ostavite smjesu da se ohladi dok ne postigne sobnu temperaturu. Kad temperatura padne, u smjesu umiješajte svježe iscijeđeni sok od limuna i naranče te šaku kockica leda. Prepustite se osvježavajućem napitku koji potiče zdravlje!

BONUS TEKST:

Motiv povećane štitnjače, poznat kao guša, u antičko doba bio je česta inspiracija umjetnicima. Leonardo Da Vinci, glasoviti slikar, prvi je prikazao štitnu žlijezdu 1511. godine. Kasnije je anatom Thomas Wharton dao detaljno objašnjenje žlijezde i nazvao je “thyreos” zbog njenog štitastog oblika. Whartonova perspektiva o funkciji žlijezde je intrigantna. Smatrao je da služi za zagrijavanje hrskavice štitne žlijezde i vlaženje vrata, a istovremeno povećava njegovu estetsku privlačnost dajući mu atraktivan oblik i ljepotu.

Čitanje ovog teksta iz suvremene perspektive vrlo je intrigantno, stoga ćemo vas uputiti u rad i tegobe štitnjače, kao i odgovarajuće metode liječenja. Štitnjača se nalazi u prednjem dijelu vrata, točno uz prednji dio dušnika, ispod Adamove jabučice. Njegov poseban oblik leptira čine dva povezana režnja, koji su premošteni prevlakom koja se nalazi u sredini. Ova žlijezda ima smeđe-crvenu boju i ispunjena je živcima i krvnim žilama. U normalnim okolnostima nije opipljiv zbog svoje veličine.

Koncentracija hormona štitnjače procjenjuje se laboratorijskom analizom uzorka krvi izvađene iz vene pacijenta. Potom se na temelju uzorka venske krvi određuju razine hormona štitnjače. U većini slučajeva obično je liječnik taj koji identificira hormone čija se koncentracija određuje iz pacijentovog uzorka krvi. Kako biste osigurali točne rezultate, ključno je konzultirati se sa svojim liječnikom ako ste podvrgnuti određenoj terapiji, jer određeni lijekovi i suplementi mogu utjecati na valjanost dobivenih rezultata.

Besplatno