Jeste li ikada nanijeli vazelin ispod prozora ili vrata?

Ova tehnika će vas vjerojatno zadiviti i nedvojbeno ćete izraziti svoju zahvalnost.

U nastavku pogledajte u videu:

BONUS TEKST

Suri Cruise nas je sve zapanjila time što ni po čemu ne sliči svom ocu. Zestradar Krije li Katein zagonetni oporavak eksplozivne kraljevske tajne? Zestradar Kad je Rebecca Raccoon preuzela zapovjedništvo nad Bijelom kućom: Kronika predsjedničkih ljubimaca Zestradar Suočavanje s maltretiranjem: hrabar stav Lizzie Velazquez Zestradar U ovom kratkom videu otkrit ću vam razloge zbog kojih biste trebali razmisliti o pokušaju.

Jedini uvjet je standardni vazelin, proizvod koji je i jeftin i lako dostupan na svim prodajnim mjestima. Prije nanošenja važno je temeljito očistiti područje ispod vrata ili prozora kako bi se povećala njegova učinkovitost. Nakon toga, tanak sloj vazelina treba nježno nanijeti na vrata. Pogledajte videozapis u nastavku za demonstraciju kako izvršiti ovaj zadatak.

BONUS:

Slijedeći savjet moje bake, pokušao sam oprati ostarjele ručnike i bio sam vrlo zadovoljan rezultatom: ručnici su ponovno dobili svoju mekoću i paperjast, podsjećajući na one prikazane u reklamama. Ručnici imaju bitnu funkciju u našem svakodnevnom životu jer se redovito koriste. Učestalim pranjem tkanina obično gubi mekoću, što rezultira grubom teksturom koja može dovesti do iritacije kože.

  • Često primjena omekšivača ne rješava na odgovarajući način ovaj problem. Kako prenosi portal santeplusmag, postoji praktična metoda kojom se može uspješno pomladiti mekoću ručnika, čime se jamči ugodan taktilni doživljaj. Korištenje ove tehnike izazvat će ogromnu zahvalnost, a ručnici će dobiti značajna priznanja zbog svoje mekoće, podsjećajući na one prikazane u reklamama.

Često se postavlja pitanje koja je prikladna metoda za pranje ručnika kako bi se održala njihova sposobnost upijanja, a istovremeno osigurala da njihova mekoća nije ugrožena. Slušajući razborite savjete ove bake, pojedinci mogu učinkovito ploviti kroz život bez potrebe za skupim sredstvima. Upotreba općepriznatog sastojka u kućanstvu, sode bikarbone, može učinkovito održati mekoću ručnika.

Dostupnost ovog bijelog praha čini ga izvrsnom opcijom za pranje ručnika, pružajući proračunsku alternativu konvencionalnim deterdžentima. Imala sam sretnu priliku od svoje bake dobiti mudar savjet koji se pokazao djelotvornim čak i na dobro korištenim ručnicima grubim kao ribica. pristup: Za pripremu otopine sode bikarbone potrebno je pomiješati tri žlice sode bikarbone s jednom čašom vode. Pažljivo prenesite otopinu u odgovarajući odjeljak za deterdžent u perilici.

  • Korištenjem ovog rješenja Vaši će ručnici vratiti mekoću. Kako bi se poboljšali rezultati gore navedene metode, postoje dodatni kućni lijekovi koji se mogu koristiti za postizanje mekših ručnika. Za najbolje rezultate, preporučljivo je prije pranja ručnike uroniti u otopinu koja se sastoji od vode, zajedno s 4 žlice octa i limunovog soka. Osim što daje živu nijansu, ocat ima sposobnost omekšavanja tekstila.

Uz žalosnu situaciju, kisela otopina služi za iskorjenjivanje bakterija, čime se jamči da su ručnici sveobuhvatno dezinficirani. Možete biti sigurni da će miris octa izblijediti u roku od nekoliko sati, uklanjajući tako sve brige u vezi s upornim mirisima. Oslanjanje samo na ove savjete neće biti dovoljno za produljenje životnog vijeka ručnika izvan njihovog izvornog stanja; bitno je također primijeniti niz već utvrđenih tehnika.

  • Kako biste spriječili potencijalne probleme, važno je suzdržati se od preopterećenja bubnja perilice rublja, pazeći da nije napunjen do više od dvije trećine ukupnog kapaciteta. Nakon ovog postupka, tekstil će biti podvrgnut temeljitom ispiranju, čime se osiguravaju najviši standardi čistoće.

Budite oprezni kada dodajete deterdžent u svoje rublje, osobito s izbjeljivačem i omekšivačem, jer je ključno izbjegavati prekomjerne količine. Svako pranje rezultira nakupljanjem voštanog sloja na vlaknima, što u konačnici smanjuje sposobnost upijanja tkanine. Kako biste održali živost svojih ručnika, proizvođači preporučuju redovito pranje obojenih ručnika, obično svaka tri do četiri dana.

Jamčeći da se ručnici suše u dobro prozračenom prostoru, bez viška vlage, moguće ih je oprati jednom tjedno. Za pojedince koji traže učinkovito sredstvo za rutinsko sušenje ručnika, električni stalak za ručnike pokazao se kao primjerna opcija. Kako biste izbjegli upijanje boje, savjetuje se pranje ručnika odvojeno od ostale odjeće. Nadalje, ove životinje imaju sposobnost odbacivanja dlake koja se lako lijepi za tkanine.

  • Pažljivo odvajanje bijelih ručnika od tekstila u boji od iznimne je važnosti. Primjena omekšivača na ručnike može smanjiti njihovu dugotrajnost, budući da omekšavajuća svojstva ovih sredstava mogu nepovoljno utjecati na sposobnost tkanine da učinkovito upija vlagu. Istražite ove vrijedne prijedloge kako biste jamčili da će vaši ručnici ostati iznimno mekani i ugodni na dodir. Neka vam je sreća naklonjena!
Besplatno

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here