Neposredno prije šišanja, glumac je podijelio fotografiju iz frizerskog salona, ​​što je izazvalo hitnu reakciju nekih pojedinaca. Burak Özçivit, atraktivni turski glumac nedavno je donio odluku koja se nije svidjela njegovim obožavateljima te je izazvala val negodovanja.

  • Turski glumac, poznat kao Bali-beg u renomiranoj seriji “Sulejman Veličanstveni”, godinama je predmet nedostižne želje žena diljem svijeta. No, Burak im je raspršio maštarije kada se prije nekoliko godina vjenčao s glumačkom kolegicom Fahrijem Evdžen, a lani su na svijet poželjeli sina. Sada je, čini se, ponovno izazvao razočaranje kod nekih svojih vjernih obožavatelja.

Glumac je odmah nakon šišanja podijelio fotografiju iz frizerskog salona, ​​što je izazvalo burne reakcije pojedinih osoba. Na Instagramu mu je jedna od obožavateljica preklinjala: “Zašto se tako ponašaš? Tvoja privlačnost je neporeciva s tvojom sadašnjom frizurom. Iskreno se nadam da se šališ. Burak je u sljedećem postu nedvosmisleno pokazao ozbiljnost ponosno pokazavši osjetno kraću frizuru.

  • Unatoč tome što je zadržao svoj atraktivan izgled, turski džentlmen odlučio je razdvojiti se od svojih legendarnih lepršavih uvojaka, odlučivši zadržati svoju njegovanu bradu. Zbog toga je bilo i onih koji su šaljivo primijetili da je njegov novi izgled pomalo zabavan i možda manje primamljiv nego prije. Neki su pojedinci izrazili uvjerenje da privlačan muškarac zadržava svoju ljepotu bez obzira na frizuru. Nadalje, neizbježno je da će kosa nastaviti rasti.

BONUS TEKST:

Arogancija, često definirana kao pretjerana samouvjerenost ili pretjerana naklonost vlastitim vještinama, popraćena je osjećajem nadmoći nad drugima. Istražimo neke temeljne atribute koji predstavljaju primjer arogancije: Arogancija je osobina koja se obično nalazi kod pojedinaca koji posjeduju prenapuhan osjećaj vlastite važnosti i precjenjuju vlastite sposobnosti.

Unatoč nedostatku potrebnih vještina ili iskustva, te osobe vjeruju da su superiornije od drugih i sklone su precijeniti svoje sposobnosti. Nedostatak empatije može se pripisati aroganciji. Kada pojedinac postane obuzet vlastitim postignućima, može postati manje usklađen s potrebama, emocijama i stajalištima drugih.

Nedostatak obzira prema drugima obično pokazuju pojedinci koji imaju arogantno ponašanje. Ove osobe imaju tendenciju doživljavati druge s osjećajem superiornosti ili prezira, smatrajući ih inferiornima ili beznačajnima na temelju njihovih vještina, postignuća ili društvenog položaja. Kad pojedinci imaju prenapuhan osjećaj vlastite važnosti, mogu pokazivati ​​otpor ili nespremnost da prihvate kritiku.

Ova nevoljkost proizlazi iz arogancije, jer oni koji sebe doživljavaju kao superiorne često se bore da priznaju i uključe povratne informacije ili konstruktivnu kritiku. U njihovim umovima pojam poboljšanja postaje nepotreban, što dovodi do prezirnog stava prema svakom obliku kritike. Čin izolacije od drugih može biti posljedica arogancije. Kada pojedinci vjeruju da su superiorniji od onih oko sebe, mogu se nenamjerno distancirati od samih ljudi koji nude podršku, vrijedne perspektive ili korisne savjete.

Ključno je priznati da ponos ima potencijal nanijeti štetu, ne samo drugima nego i pojedincu koji ga posjeduje. Pretjerana samouvjerenost može zaslijepiti vlastite mane, ograničenja ili područja koja zahtijevaju rast. Prisutnost arogancije može spriječiti stvaranje zdravih veza i spriječiti osobni napredak i napredak u karijeri. Stoga je njegovanje skromnosti, empatije i prijemčivosti prema drugima ključno za izbjegavanje zamki arogancije.

Besplatno