Marija Šerifović svojim je obožavateljima na društvenim mrežama objasnila zašto se u 39. godini odlučila na fiksnu nožnu protezu.Alternativno, umjesto da uklonim gornju stvar za pričvršćivanje, jučer sam ponovno popravio donju stvar. Ubit ću se – uslijedile su Marijine nestašluke, uz nekoliko replika.

  • Ako se netko pita da s 39 godina još uvijek imam aparatić, to je zato što sam rođen bez četiri zuba. Ispod mene je dvojka, zatim trojka, a iznad mene as i trojka.Kao rezultat toga, nedostaju mi ​​dvije “dvojke” na vrhu i dnu distribucije, što rezultira stopom nataliteta od četiri. I čeljust mi je mala i zagriz mi je pogrešan…užas – bunila se.Podsjetimo, pjevačica je drastično smršavjela i u jednom trenutku priznala da joj je dijeta umalo naštetila zdravlju.

Držao sam se stroge dijete 22 dana prije nego što sam počeo snimati videe. Ovo je bio prvi spot koji smo Matija Cvek i ja snimili za pjesmu “Pola sunca”, kada su nam prijatelji poslali hranu i imali smo divne klipove – rekla je tada Marija u emisiji “Blic dan” i nastavila:Imao sam jednu, došao kući i sutradan sam snimao spot za pjesmu “Idi dok te volim”. Zaspala sam oko 23 sata, a probudila me jaka bol u trbuhu oko 1 ujutro. Povratio sam i znaju se svi incidenti vezani uz to, uključujući i noćnu smjenu.

  • Zatim sam odspavao oko 3:30. No, tijekom noći sam se probudio blijed kao krpa – a pjevačica mi je skrenula pažnju da još mora pogledati spot.Jeste li upoznati s popularnom japanskom praksom “šumskog kupanja”, poznatom i kao “šumsko kupanje”? Ovaj razigrani koncept ne uključuje kupanje u vodi, već se umjesto toga fokusira na promišljena i umirujuća iskustva u prirodnom svijetu, posebno u šumovitim područjima, gdje koncept ima za cilj poboljšati zdravlje i dobrobit.

Ideja je jasna: ne treba naporno vježbati niti duboko razmišljati, već jednostavno prošetati ili odmoriti šumom i udisati razne mirise, zvukove i prizore koje priroda nudi. Praksa proizlazi iz tradicionalne japanske kulture, koja promiče blisku povezanost s prirodom.Međutim, praksa osobnog kupanja više je od puke kulturne tradicije; Znanstvena istraživanja također su dokazala njegove zdravstvene prednosti. Istraživanja pokazuju da boravak u šumi značajno smanjuje razinu kortizola, hormona povezanog sa stresom.

  • Osim toga, praksa “šumskog kupanja” navodno povećava krvni tlak, jača imunitet, povećava razinu energije i mentalnu jasnoću. Tradicija Shinrin-yoku uobičajena je u japanskim šumama, a regija Akasawa posebno je poznata po svojoj poznatoj ljepoti. U ovoj raskošnoj šumi sudionici se potiču na ležerno hodanje, obraćajući pozornost na svaki udah, korak i interakciju sa svijetom prirode.

Mnoge vođene sesije često su popraćene vježbama meditacije, tehnikama disanja i aspektima Tai Chija. Šumsko kupanje postaje sve popularnije diljem svijeta i istovremeno je uzbudljivo i zabavno. Nekoliko zemalja sada ima planove i smjernice sa sličnim iskustvima. Naglašavaju zajedničku prirodu iskustva i prednosti sudjelovanja na ovaj način.

  • U ubrzanom društvu u kojem živimo, gdje su razine stresa i tjeskobe porasle do neviđenih razina, prakse poput kupanja u šumi nude jednostavan, ali učinkovit način povezivanja s prirodom i sobom. Sljedeći put kada se osjećate pod stresom ili umorom, razmislite o šumskom kupanju – vaše tijelo i um će uživati!
Besplatno

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here