Jedna od najpoznatijih ruskih astrologinja, Vasilisa Volodina, dala je proročanstvo koje obećava 20 godina neprekidne sreće za jedan horoskopski znak. Prema njezinim riječima, ovaj znak napušta prošlost sa svim svojim pogreškama i neuspjesima i ulazi u eru sveobuhvatnog uspjeha na svim poljima. Za koga?
Za Bullse!
Prema Volodininim riječima, Bik će u narednom razdoblju biti poput magneta za sreću, privlačeći je svom snagom. Ključna podrška dolazi od osobe na vlasti, koja će im pomoći da dođu do vrha. Osim toga, financijske okolnosti bit će im izuzetno povoljne, otvarajući im put do bogatstva na razne načine.
- Ova sreća omogućit će Biku da ostvari svoje najdublje želje, otvarajući put snovima koje su možda smatrali nedostižnima. Sreća i uspjeh su na njihovoj strani, ali je ključno da prepoznaju, prihvate i iskoriste prilike koje im se pružaju.
Nadalje, Volodina naglašava da će se Bikovi osim materijalnog blagostanja razvijati duhovno i emocionalno, što će im dodatno obogatiti život. Ističe važnost ravnoteže između duhovnih i materijalnih vrijednosti za dugoročnu sreću, prenosi blic.rs. U sljedećih 20 godina Bikovi će imati priliku razviti svoje talente, privući izvanredne prilike i raditi prema svojim ciljevima, uživajući u životu kakav zaslužuju.
BONUS TEKST
Jedino mjesto u Srbiji koje je izbjegavao u širokom luku! Urbana legenda u čačanskom kraju kaže da vladari Srbije nisu nimalo voljeli ovaj grad. Kralj Aleksandar Karađorđević posjetio ga je samo jednom i to na sahrani vojvode Stepe Stepanovića, Tito ga je izbjegavao, a ni noviji političari nisu ga posebno “mirisali”. Kad smo već kod Tita, doživotni predsjednik Jugoslavije ostao je poznat u povijesti po svjetskim turnejama, posjetima zemljama na drugom kraju svijeta i višemjesečnim putovanjima.
- Ipak, priča se, Čačak se izvukao u širokom luku. Tijekom svoje tridesetpetogodišnje vladavine Tito je u Čačku bio sedam puta, ali uvijek u prolazu, na putu za Užice. U Čačak gotovo nikada nije dolazio s planom, a povjesničari smatraju da je to zbog činjenice da je Broz do kraja života ovaj grad doživljavao bliskim Ravnogorskom pokretu. I nije vrijedilo što ga je svaki put kad je putovao dočekala razdragana masa na ulicama… Čačani su u Titovim očima uvijek ostali četnici, valjda zbog blizine Ravne Gore i pjesme “Na planini, na Jelici”. “.
U stvarnosti, policijski izvještaji Kraljevine Jugoslavije iz 1940. godine Čačak su ocjenjivali kao zloglasno “komunističko leglo” u zapadnoj Srbiji. Iz ovog grada bili su poznati komunisti – Filip Filipović, Kosta Novaković, Dragiša Mišović, Milka Minić, Miloš Minić… Međutim, Tito je ipak imao drugačiju percepciju ovog mjesta.
- Stariji Čačani i danas pričaju da su svaki put prije dolaska predsjednika SFRJ ljudi preventivno hapšeni i etiketirani kao protivnici režima, čak i tjedan dana ranije, te da je etiketa “pobunjenog grada” i mjesta koje treba izbjegavati. zapečatio je situaciju kada je za Titova drugog posjeta Čačku, baš za vrijeme njegova govora, nestalo struje.