Dok su želje i potrebe pojedinaca općenito slične, muškarci su obično ti koji se odlučuju komunicirati svoje emocije kroz svoja djela. Kad partner upotrijebi rečenicu ‘ne voliš me’ i doda ‘da voliš, ne bi se tako ponašao’, očito je da su ostali na gubitku riječi. 1. ‘Razgovor je neophodan’ Kad muškarci naiđu na ovu konkretnu frazu, tumače je kao naznaku potencijalnih problema.

  • Čak i ako žena jednostavno namjerava razgovarati o posvajanju psa ili planiranju odmora, sam ton te izjave u njima izaziva osjećaj da su pogriješili, uzrokujući da se odmah osjećaju krivima. Muškarci općenito više vole da su žene izravne i otvorene, umjesto da koriste dramatične uvode. Odvojite trenutak da pogledate video. Čovjek se stalno spominje u videu koji prikazuje transformaciju školskog autobusa u dom tvrtke ClosePar.

Zadivljujuća snimka koju je tijekom 24 sata snimao pixsell 2 naglašava izvanredno putovanje pretvaranja skromnog autobusa u ugodan životni prostor. Priznavali oni to ili ne, većina muškaraca osjeća ljubomoru, osobito kada se radi o njihovoj drugoj osobi. Kad opetovano čuju određeno muško ime koje im partner spominje, bilo da se radi o kolegi s posla, poslužitelju, susjedu ili prijatelju, pozornost im se prebacuje s razgovora na tok misli – zašto se ta osoba stalno spominje, ima li on značajnu važnost za vas?

  • Oženjeni su muškarci zamoljeni da identificiraju najizazovnije aspekte svojih bračnih veza. Jedan od uobičajenih odgovora bile su poteškoće upuštanja u rasprave s prijateljima u vezi s njihovim učinkom u spavaćoj sobi. Baš kao i muškarci, žene vode razgovore o seksu sa svojim prijateljima. Međutim, primjetna je razlika u načinu na koji pristupaju tim raspravama.

Dok su muškarci skloni govoriti široko ili se hvaliti svojim seksualnim željama i sposobnostima, žene se upuštaju u specifične situacije, traže savjete i uspoređuju ih. Važno je napomenuti da se muškarci općenito osjećaju nelagodno kada se njihov seksualni nastup pomno ispituje, ismijava ili analizira, osim ako se, naravno, to ne radi na pohvalan način. 4.

  • Izvođenje širokih generalizacija Muškarci teško podnose sklonost žena da generaliziraju kada započinju razgovor. Zbog ovakvog generalizirajućeg stava muškarci gube fokus i postaju nezainteresirani za sadržaj razgovora jer ga doživljavaju kao osudu da stalno griješe. Tvrdi se da postoji odsustvo ljubavi prema govorniku. Muškarci su, za razliku od žena, skloni svoje emocije iskazivati ​​djelima, a ne verbalnim izražavanjem, unatoč činjenici da svi pojedinci dijele slične želje i potrebe.

Kad su suočeni s izjavom poput “da me voliš, ne bi to učinio”, muškarci se mogu boriti da učinkovito odgovore, što ukazuje na njihovu ograničenu sposobnost sudjelovanja u raspravama. Umjesto toga, radije bi voljeli da njihov partner otvoreno izrazi svoje želje, umjesto da ispituje njihove emocije zbog njihovih uočenih nedostataka. 6. Izražavanje nezadovoljstva druženjima s prijateljima Prijateljstva među muškarcima obično su jednostavna, dok su ženski odnosi zamršeniji.

  • Žene često traže prijatelje koji dijele njihova razmišljanja i stavove, dok muškarci daju prioritet zajedničkim aktivnostima i međusobnom poštovanju umjesto upuštanja u duboke rasprave ili prosuđivanja postupaka svojih prijatelja. Kad partnerice muškaraca izraze primjedbe na njihova prijateljstva, one to doživljavaju kao prijetnju svojim društvenim vezama, tumačeći to kao pokušaj ograničavanja njihovog druženja. 7.

Raspitivanje o prošlim vezama Suprotno njihovim tvrdnjama, muškarci posjeduju određenu razinu uvida u unutarnje funkcioniranje žena, ponekad čak i nadilazeći vlastitu samosvijest. Prisjećanje na prošle ljubavne partnerice nije omiljena tema za muškarce, jer može izazvati osjećaje ljubomore, potaknuti nepovoljne usporedbe ili ponovno isplivati ​​na površinu detalja koji se kasnije mogu iskoristiti tijekom nesuglasica.

  • Sukobi između partnera i majke Kada je riječ o složenim ženskim odnosima, posebice onim između muškarčeve odabrane partnerice i njegove majke, muškarci se obično bore s rješavanjem sukoba i radije ga izbjegavaju u potpunosti. Svjesni su da će, ako interveniraju, jedna strana neminovno snositi odgovornost.

Umjesto da razmišljaju o prošlim postupcima bilo koje strane, muškarci bi se radije usredotočili na pronalaženje rješenja trenutne situacije. Osjećam se zapostavljeno jer mi ne dajete pažnju koju trebam. Muškarci ovu izjavu često doživljavaju kao klišej, koji se obično povezuje sa strategijama žena da prekinu trenutne aktivnosti i traže odobrenje partnera.

  • Međutim, ako muškarac doista zanemaruje svoju drugu osobu, on će to na kraju prepoznati kroz njezino eksplicitno ponašanje. Na primjer, ako ona odluči otići na kavu na mjesto koje on ne voli, a ipak ostane uz njega dok izražava svoje nezadovoljstvo zbog njegove odsutnosti. Kontinuirano pominjanje problema iz prošlosti

Ako svrha razgovora o prošlim problemima nije konačni razgovor ili postizanje rješenja, pa čak ni prekid veze, muškarci imaju jaku averziju prema stalnom dramatičnom razmišljanju o problemima. Oni to vide kao repetitivan zvučni zapis bez ikakve stvarne svrhe ili namjere. Ne radi se samo o raspravljanju o problemima, već o filozofskim razmišljanjima i izvlačenju zaključaka koji na kraju ne vode nikamo.

Besplatno