Za cijenjenu Brenu obitelj je na prvom mjestu. On je primjer izvanrednih obiteljskih vrijednosti dok jasno održava odvojenost između svoje osobne i profesionalne sfere. Ranije su domaći mediji govorili da je diva pokazala interes za suradnju sa svojim posinkom Filipom Živojinovićem, koji inače vodi producentsku kuću.

  • Međutim, naposljetku je odbila priliku za partnerstvo, navodno zbog financijskih problema. Prema pisanju “Kurira”, Brena i Filip su namjeravali da rade zajedno na projektu, ali je ona nakon uvida u troškovnik odustala jer je njegov prijedlog bio preskup. Ipak, kako je primijetio jedan zaposlenik, postoji razlika između usluge i druženja. Javnost smatra kako ova odluka nije negativno utjecala na obitelj Lepe Brene te nastavljaju promovirati pozitivan obiteljski odnos.

Filip je poznat kao istaknuti zagovornik svoje supruge Aleksandre Prijović, a aktivno sudjeluje u njezinoj karijeri pomažući pri odabiru pjesama i izmjenama za njezine albume. Kako se navodi, Aleksandra je za jedan od svojih albuma izdvojila čak 400.000 eura, što ga čini najskupljim spotom u regiji. Naime, Prijović je izdvojio 40.000 eura za kinematografsku obradu balade ‘Zvuk tišine’.

  • Iako Filip i njegova produkcijska kuća nisu bili dio ovog pothvata, on ga je prepoznao kao mudru investiciju. Na upit o izostanku suradnje s Brenom, on nije odgovorio, ali je iznio svoje mišljenje o Aleksandrinom projektu. Spot za pjesmu ‘Sound of Silence’ producirala je ‘Visual Infinity’, a ne moja tvrtka. Aleksandra i ja općenito se suzdržavamo od razgovora o brojčanim podacima, jer vjerujem da često otkrivaju mnogo o prirodi naših razgovora. Ipak, uvriježeno je mišljenje da Lepa Brena nije intervenirala u njihovim financijskim poteškoćama, dok im je Aleksandra od samog početka bila ključan poticaj i podrška.

Istaknula je Aleksandrin izuzetan talent, ustvrdivši da je predodređena za zapaženu karijeru. Doista, njezina se procjena pokazala točnom. Iako ona obično radije čuva povjerljivost i ograniči svoja otkrivanja na medije, on je sugerirao da bi moglo postojati potencijal za suradnju s Alexanderom. Iako je napomenuo da ne ulaze u razgovore o ovom pitanju, izrazio je kako mu je prilično teško surađivati ​​s njom.

BONUS TEKST

Ova se pojava dogodila za svakoga od nas, ostavljajući nas nesvjesnima njezina značaja. Jeste li ikada posjetili voćarnu samo da biste otkrili banane koje su već pocrnile ili jabuke koje izgledaju manje svježe? Slično tome, čak i kod povrća poznatog po svojoj dugotrajnosti, poput luka ili krumpira, može biti obeshrabrujuće pronaći samo proklijale krumpire ili luk koji su donekle mekani ili oštećeni u trgovini. Vaša zabuna proizlazi iz činjenice da se radi o artiklima s dugim rokom trajanja; međutim, postoji važno upozorenje—ovo je jedna od najčešćih taktika koju koriste prodavači.

  • Pazite da ne previdite čak ni najsmjeliju smicalicu povezanu sa “zdravom” hranom! Trgovine imaju malo poticaja da se suzdrže od prodaje svojih proizvoda, što objašnjava njihovu tendenciju da ponude manje privlačno ili svježije voće i povrće. Postoje brojne dokumentarne serije koje naglašavaju značajnu količinu hrane koja se baca svake godine, prvenstveno zbog sklonosti potrošača da kupuju voće i povrće koje izgleda savršeno. U ovom trenutku potrebno je razmotriti namjeravanu upotrebu nabavljenih namirnica.

Ako planirate konzumirati voće u svježem stanju i želite da ostane održivo nekoliko dana, preporučuje se odabir čvrstog voća koje će nastaviti sazrijevati dok se čuva u vašoj kuhinji. Nasuprot tome, ako vam je namjera pripremati jelo, vrijedi napomenuti da prezrelo voće često može pružiti ukusniji doživljaj od onog koje je potpuno svježe. Najsvježije voće i povrće može se nalaziti ispod ili iza istaknutih predmeta. Dobavljači daju prednost prodaji proizvoda kojima se približava rok trajanja.

  • Dodatno, preporučljivo je pregledati koje vrste jogurta treba izbjegavati. Promatrajte aktivnosti koje se odvijaju unutar trgovine koja vas okružuje. Primjećujete li da zaposlenik “pretura” po uredno posloženom voću, unatoč tome što je gajba kojom rukuje puna i što u blizini nema kolica s dodatnim voćem? To znači da ne obnavlja zalihe jer je većina tog voća već otkupljena.

Umjesto toga, njegova odgovornost leži u postavljanju najsvježijih artikala na manje pristupačna mjesta, dok manje svježe ili vizualno neprivlačno voće stavlja na vrh kako bi osigurao da se ono prvo proda. Imate pravo raspitati se kod te osobe o dostupnosti svježeg voća; međutim, odluka o preuzimanju dodatnih artikala iz skladišta ovisi o politici trgovine. Najjednostavnija metoda za lociranje svježih proizvoda je osobni pregled područja ispod vidljivog voća ili povrća.

 

Besplatno

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here